O NAS

Centrum Języków Obcych Perfecperfect grafikat to szkoła językowa funkcjonująca na terenie Skierniewic od 1995 roku. Szeroka oferta naszych usług obejmuje kursy ogólne, indywidualne, przygotowanie do egzaminów Cambridge, egzaminu ósmoklasisty i matury, zajęcia w przedszkolach, firmach i instytucjach, kursy konwersacyjne i intensywne kursy wakacyjne.Zajęcia prowadzone są przez doskonale wykształconych i doświadczonych lektorów, w oparciu o sprawdzone metody nauczania, zawsze dostosowywane do wieku, możliwości i potrzeb Słuchaczy.

• Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym prowadzone nowatorską metodą Teddy Eddie (więcej o metodzie tutaj) odbywają się w klubie Szuflada przy przedszkolu "Moja Ekolandia" na ul. Skłodowskiej 27 w Skierniewicach.
  • Zajęcia dla uczniów szkół podstawowych odbywają się na terenie szkół SP2, SP5, SP7 i SP9.
  • Zajęcia dla uczniów liceum, technikum oraz osób dorosłych odbywają się w budynku L.O. im. Bolesława Prusa na ul. Sienkiewicza 10 w Skierniewicach.

W chwili obecnej trwają zapisy na kursy językowe na rok szkolny 2019/2020.

Zapraszamy do kontaktu.