Uczniowie szkół podstawowych

dzieciMłodsi uczestnicy zajęć z pewnością będą zachwyceni kolorowymi materiałami dydaktycznymi i bajkowymi postaciami z książek, które będą ich wspierać w wyprawie po wiedzę. Każda lekcja pełna jest piosenek, historyjek i bajek, zabaw i gier językowych, które sprawiają, że dzieci chłoną język angielski w najlepszy z możliwych sposobów – poprzez dobrą zabawę.
Starsze dzieci, oprócz motywujących do nauki ćwiczeń językowych, ciekawych tekstów i ambitnych „słuchanek”, znajdą na naszych kursach przyjazną atmosferę, towarzystwo rówieśników o podobnych zainteresowaniach oraz lektora, który zawsze z uśmiechem i zrozumieniem zachęci dzieci do wykorzystywania posiadanej już wiedzy i mówienia w języku angielskim.
Od roku szkolnego 2018/2019 prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, na które zapraszamy uczniów klas VII i VIII.
Wszystkie zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat prowadzone są przy użyciu bogatej i bardzo ambitnej bazy dydaktycznej wydawnictwa Express Publishing.
Uczniowie klas I, II, III i IV spotykają się na zajęciach dwa razy w tygodniu po 50 minut.
Uczniowie klas V, VI, VII i VIII spotykają się na zajęciach dwa razy w tygodniu po 75 minut.
Zajęcia odbywają się na terenie szkół: SP2, SP5, SP9 i SP7..