OFERTA

inne lekcjeW naszej ofercie znajdą państwo kursy dla słuchaczy w każdym wieku – dla dzieci (już od 2 lat), dla młodzieży oraz dla dorosłych, w tym seniorów. Wychodzimy z założenia, że nikt nie jest ani za młody, ani za stary na efektywną i przyjemną naukę języka obcego.

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2). Żeby szybko i skutecznie określić twój obecny poziom zaawansowania językowego i wybrać najlepszą dla ciebie grupę, zadzwoń i zapisz się na bezpłatny test poziomujący.

Wspólnym mianownikiem dla wszystkich naszych kursów (z wyjątkiem metody Teddy Eddie) jest 50-cio minutowa jednostka lekcyjna, kameralne grupy (od 4 do 10 osób), materiały dydaktyczne renomowanego i bardzo ambitnego wydawnictwa Express Publishing oraz, oczywiście, najwyższa jakość świadczonych usług.

Żeby zapoznać się ze szczegółowymi informacjami, kliknij w link do interesującego cię kursu.
Teddy Eddie (2-7 lat)
Uczniowie szkół podstawowych (8-14 lat)
Młodzież
Dorośli